Otázky - Plazma Košeca

MENU
Prejsť na obsah
Najčastejšie kladené otázky
V prípade akýchkoľvek otázok, nás neváhajte kontaktovať mailom alebo telefonicky.
Aká je cena vypalovaných dielcov?
Vzľadom k jedinečnosti každého kusu, nie je možné povedať, aká bude práve Vaša cena, no snažíme sa vždy vyjsť v ústrety aj Vášmu rozpočtu. Do cenotvorby vstupuje viacero faktorov, ktoré výraznou mierou ovplyvňujú Vašu výslednú sumu, ako napríklad rozmery, použitý materiál, hrúbka materiálu a komplikovanosť vzoru. Čím komplikovanejší vzor, tým vyššia suma. Ak sme Vám zaslali cenovú ponuku ktorá prekračuje Váš rozpočet, kontaktujte nás a spoločne vymyslíme lacnejšiu alternatívu, ktorá Vás určite zaujme.

Aké materiály používate?
Najčastejšie ide o oceľ , nerez a hliník v rôznych hrúbkach, avšak najviac o rozmere 3000x1500mm. V prípade, že je Vaša predstava o rozmere väčšia, jednotlivé diely je možné nadvárať. Okrem týchto materiálov vieme spracovať aj corten, prípadne ak máte nejakú inú predstavu, neváhajte nás kontaktovať.

Kde sa panely vyrábajú?
Jednotlivé materiály sú od slovenských dodávateľov, samotné pálenie, zváranie a celé kompletovanie produktu sa vykonává na prevádzke spoločnosti myStory s.r.o. Žiaden z komponentov nepochádza z krajín mimo EU.

Dajú sa vzory zobrazené v ponuke zmeniť?
Samozrejme, každy vzor sa dá akýmkoľvek spósobom zmeniť, upraviť. Ak sa Vám nepáči žiaden z uvedených vzorov, vieme vytvoriť Váš vlastný . Posuňte nám Vašu víziu, a my Vám ju vrátime zhmotnenú.

Aká je ponuka farieb?
Pracujeme s RAL vzorkovníkom, ktorý nájdete tu.

Aké rámy a spôsoby uchytenia sú k dispozicií?
Všetky panely sa štandardne dodávajú s montážnymi otvormi po obvode. Ponúkame niekoľko možností, ktoré nájdete tu.

Ako dlho trvá výroba panelov?
Štandardná doba dodania je 6-8 týždňov, ktorá začína plynúť záväzným potvrdením objednávky a uhradením 50% zálohy. Doba dodania môže byť samozrejme aj kratšia, vždy to záleží od náročnosti výroby a množstva zákaziek.

Aké sú platobné podmienky?
Vzhľadom k tomu, že ide o zákazkovú výrobu, ktorá sa robí priamo na mieru, vyžadujeme úhradu zálohy 50% z celkovej sumy. Úhrada tejto zálohy je pre nás záväzným potvrdením Vašej objednávky. Zvyšná suma sa dopláca najneskôr v deň dodania, resp. prevzatia výrobku, pokiľ nebolo dohodnuté inak.

Akým spôsoby doručenia ponúkate?
Produkty Vám vieme zaslať kuriérskou spoločnosťou, vlastnou prepravou, prípadne si môžete po telefonickej dohode prísť tovar vyzdvihnúť priamo na prevádzku Zliechovská cesta 738, 018 64 Košeca.
KONTAKT
Zliechovská ulica 738
018 64 Košeca
Copyright © 2017-2023 myStory s.r.o.
Návrat na obsah