Hutnícky materiál - Plazma Košeca

MENU
Prejsť na obsah
V prípade záujmu o hutný materiál nás prosím kontaktujte telefonicky, mailom alebo prostredníctvom kontaktného formulára
Oceľové plechy
Tabuľový plech valcovaný za studena aj tepla, akosti S235 dodávame v štandardných veľkostiach 2000x1000mm, 2500x1250mm a 3000x1500mm. Vybrať si môžte z hrúbky od 0,5mm do 30mm. Oceľ S235 má univerzálne použitie, je pevná, húževnatá, plastická, ľahko sa zvára, má dobré vlastnosti pri ohybe za studena, dobre sa delí na CNC plazme či lasery.
Slzičkový oceľový plech často nachádza využitie ako poklop na žumpu, pivnicu, studňu, požíva sa na výrobu schodníc, podláh alebo napr. nájazdu k plošinovej váhe. Ak máte radi industriálny štýl, vynikne aj ako obklad napríklad v kúpelni. Tabuľový slzičkový plech je k dispozíci´v hrúbke 3mm, 4mm a 5mm.
Uzavretý štvorcový profil
Uzavretý štvorcový profil ponúkame v akosti S235, bez povrchovej úpravy. Maximálna dĺžka oceľového profilu je 6m, ktorý Vám v prípade potreby vieme narezať na Vami požadované dĺžky. Štvorcové profily sú vhodné pri výrobe napr. jednoduchých konštrukcií. plotových stĺpikov, prístreškov,...
Uzavretý obdĺžnikový profil
Uzavretý profil s obdĺžnikovým prierezom je dodávaný v maximálnej dĺžke 6m, ktorú je možné narezať na Vami požadované dĺžky. Profily sú vyrábané z ocele akosti S235 a sú bez povrchovej úpravy. Obdĺžnikové profily sa používajú napr. pri výrobe zábradlí, bránok, brán, prístreškov, rôznych konštrukcií,..
V prípade ak si chcete svoj pozemok oplotiť svojpomocne, radi Vám pomôžeme s výberom vhodných profilov a narežeme Vám ich na mieru a ostatné prenecháme na Vás.
Uzavretý L a T profil
Tento špeciálny joklový profil prierezu L bez povrchovej úpravy s hrúbkou steny 2mm, nazývaný aj dverový profil, je vďaka svojmu nošteku ideálny na výrobu brány či už samonosnej, posuvnej alebo krídlovej, bránky alebo balkónového či iného zábradlia, do ktorého plánujete vložiť vypaľovanú výplň.
Joklový profil T je zas vhodný ako stredová priečka pri veľkej bráne, ktorú potrebujete rozdelit na viaceho okien.
Ak máte radi výzvy a zvládnete si plot vyrobiť samy, ochotne Vám pripravíme materiál pre Vašu bránu, a Vy si môžte  plot zložiť vo vlastnej réžií.
Oceľový C-profil
Hrubostenný C profil sa používa ako vodiaci profil pre samonosné brány. Je umiestnený na spodnej časti posuvnej brány, na ktorom je navarená vrchná konštrukcia rámu s výplnami. Celá brána sa potom posúva na nosných vozíkoch, ktoré sú ukotvené v betonovej pätke. Najpoužívanejšie variatny sú 70x70x4mm a pre dlhé a ťažké brány 80x80x5mm. Predávame ich v rôznych dĺžkach. Najdlhší profil ma až 7metrov.
Hliníkové plechy a profily
KONTAKT
Zliechovská ulica 738
018 64 Košeca
Copyright © 2017-2023 myStory s.r.o.
Návrat na obsah